فروش ظروف یکبارمصرف
خانه / لیوان یکبار مصرف / نمایندگی فروش انواع لیوان یکبار مصرف بهداشتی

نمایندگی فروش انواع لیوان یکبار مصرف بهداشتی

ظروف یکبار مصرف در دنیای امروز جایگاه ویژه ای در زندگی همه انسانها باز کرده است و هر روز که دنیا صنعتی تر و ماشینی تر می شود نیاز به این محصول هم

بیشتر است.

یکی از اقلام پر مصرف در بین ظروف یکبار مصرف، لیوان است که فروش لیوان یکبار مصرف در انواع و شکل های مختلف، در بازار یافت می شود.

تقریبا همه ی مکان ها، ادارات و شرکت هایی که اسباب پذیرایی و نوشیدنی داشته باشند، از این کالا استفاده دارند. با افزایش نیاز مردم به این کالا، تعداد تولید کنندگان آن نیز روز به روز در حال افزایش است.

نمایندگی فروش انواع لیوان یکبار مصرف بهداشتی

قیمت انواع لیوان یکبار مصرف قهوه و آب در تهران

قیمت انواع لیوان یکبار مصرف قهوه و آب در تهرانلیوان های یکبار مصرف در بازار به شکل های مختلف یافت می شود. لیوان های یکبار مصرف کاغذی، پلاستیکی و فومی. که در هر کدام از این مدل ها نیز باز تنوع کالایی در اندازه و ضخامت آن وجود دارد.

لیوان های یکبار مصرف کاغذی دارای سه مدل لایه جدا کننده هوا، پلی کربنات و بازیافت شده هستند. که هر کدام با توجه به ویژگی هایی که دارند مورد استفاده قرار می گیرند. مدل لایه جداکننده هوا اکثریت برای نوشیدنی های بسیار داغ استفاده می شود، چون در عین حال که نوشیدنی را داغ نگه می دارد، دست را هم نمی سوزاند.مدل های پلی کربنات و بازیافت شده هم برای نوشیدنی سرد و هم گرم استفاده می شود.

لیوان یکبار مصرف پلاستیکی هم در چند نوع مختلف وارد بازار می شود که اکثرا تفاوت آنها در ضخامت و مقاومت آنهاست و بیشتر برای نوشیدنی های سرد مورد استفاده قرار می گیرد و برای نوشیدنی های داغ پیشنهاد نمی شود. مدل  فومی این لیوان هم به وفور در بازار یافت می شود که می توان گفت یک انتخاب عالی هم برای نوشیدنی های سرد و هم گرم است و قیمت مناسبی نیز دارد.

بزرگترین مرجع خرید و فروش لیوان یکبار مصرف کاغذی

از بین انواع لیوان یکبار مصرف، لیوان کاغذی برای نوشیدنی های داغ بسیار پر کاربرد و از لحاظ بهداشتی نیز تایید شده است و مورد مصرف اکثر کافه ها و رستوران هاست. این مراکز با توجه به نیاز خود خرید لیوان یکبار مصرف را اکثرا به صورت عمده انجام می دهند.

لیوان های یکبار مصرف یک کالای مصرفی است که بعد از استفاده دور انداخته می شود، به همین دلیل تولید این محصول در حجم های بالا صورت می گیرد.

لیوان یکبار مصرف کاغذی نسبت به انواع دیگر این لیوان از کیفیت بالاتری برخوردار است و از لحاظ بهداشتی سالم تر می باشد. چون تماس لیوان های کاغذی با نوشیدنی های داغ، باعث ایجاد ترکیبات شیمیایی نمی شود و برای سلامتی انسان ضرری ندارد. 

لیوان های کاغذی برای محیط زیست نیز کمترین آسیب را دارند و با سرعت بیشتری نسبت به مدل های دیگر بازیافت می شوند. یکی از دغدغه های اصلی در تولید محصولات یکبار مصرف، آسیبی است که به محیط زیست می زنند و امروزه سعی می کنند با بکارگیری از مواد اولیه گیاهی و طبیعی تا حد امکان جلوی این آسیب را بگیرند.

لیوان های یکبار مصرف کاغذی را اکثرا در کافه ها و رستوران ها، مکان های عمومی و سازمان ها برای نگهداری و عرضه مواد آشامیدنی داغ و خنک استفاده می شود.

صادرات جدیدترین مدل های لیوان یکبار مصرف به کشورهای همسایه

صادرات جدیدترین مدل های لیوان یکبار مصرف به کشورهای همسایهایران در زمینه تولید ظروف یکبار مصرف به ویژه لیوان های یکبار مصرف تاریخچه ای طولانی دارد و سالیان زیاد است که این محصول را در بازار داخلی تولید و عرضه می کنند. با افزایش نیاز مردم به این کالا هر سال تعداد تولید کنندگان این کالا در حال افزیش است. هم اکنون بالای ۱۰۰۰ شرکت در داخل ایران لیوان و کالای یکبار مصرف تولید و عرضه می کنند.

این حجم از تولیدکننده ها باعث شده که علاوه بر بازار داخلی، بازارهای خارجی را نیز برای عرضه محصولات خود هدف قرار دهند. شرکتهای صادرکننده برای افزایش صادرات و عرضه کالاهای خود سعی می کنند که هر روز جدیدترین محصولات را با توجه به استانداردهای جهانی تولید و عرضه کنند تا محصولات آنها همیشه مخاطبان و مشتری های خود را داشته باشد.

لیوان های یکبار مصرف به دلیل استفاده در مکان های مختلف، در اندازه ها و طرح های مختلف نیز تولید می شوند. این لیوان ها معمولا در سه اندازه کوچک، متوسط و بزرگ در بازار یافت می شوند.

در نمونه های صادراتی کیفیت کالا بیشتر مورد توجه قرار می گیرد و سعی می کنند جنسی با کیفیت مطلوب و ظاهری زیبا را روانه بازار کنند.

قیمت لیوان یکبار مصرف به اندازه و مواد تشکیل دهنده آن بستگی دارد که در نمونه های صادراتی قیمت آن بالاتر است.

در سال های اخیر صادرات لیوان یکبار مصرف به کشورهای عراق و افغانستان در حجم های زیادی صورت گرفته است که این خود دلیلی بر این امر است که به راحتی می توان این کالا را در بازارهای خارجی، به ویژه بازار کشورهای همسایه به فروش رساند. 

بزرگترین کشورهای تولیدکننده لیوان یکبار مصرف پلاستیکی

تولید لیوان یکبار مصرف اولین بار توسط یک شرکت آمریکایی تولید شد. در قرن ۱۹ به دلیل پیدایش یک بیماری ویروسی که واگیردار بود و به افراد سرایت می کرد استفاده از لیوان های شیشه ای ممنوع شد. از این رو یک شرکت آمریکایی لیوان هایی از جنس کاغذ را تولید و در بازار عرضه کرد که با استقبال خوبی به ویژه در اماکن عمومی روبرو شد.

بعد از آن، لیوان یکبار مصرف به عنوان یک کالای ضروری در زندگی انسان ها جا باز کرد و کشورهای دیگری مانند آلمان، فرانسه و چین نیز شروع به تولید این محصول کردند. امروزه چین بزرگترین تولید کننده لیوان یکبار مصرف پلاستیکی در جهان است. و هم زمان بزرگترین صادر کننده این کالا نیز به حساب می آید و حجم زیادی از لیوان های موردنیاز بازار جهان را تامین می کند.

ایران نیز نزدیک به ۳۰ سال است که تولید این کالا را شروع کرده است و چون بیش از ۹۰ درصد مواد اولیه لیوان های یکبار مصرف پلاستیکی در داخل ایران وجود دارد، حجم تولید آن به صورت انبوه انجام می شود. و می تواند ارز آوری بالایی برای کشور داشته باشد.

تولیدکننده های اصلی این کالا، هم زمان بزرگترین عرضه کننده های آن در بازارهای داخلی و خارجی نیز هستند. ایران نیز یکی از صادرکننده های اصلی لیوان یکبار مصرف در منطقه خاورمیانه است. کشورهای عربی و بازار کشورهای اروپایی بهترین گزینه برای صادرات لیوان های یکبار مصرف است. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش: گیتی رحیمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190809358
آدرس کانال: BatisGoods@
پست الکترونیکی: batisgoods@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید مستقیم لیوان یکبار مصرف گیاهی از کارخانه تولیدی

چند سالی می شود که لیوان یکبار مصرف گیاهی به صورت خواسته و ناخواسته مهمان سفره و زندگی ما شده است. تا چند سال پیش که استفاده از لیوان یکبار مصرف پلاستیکی هنوز د

پاسخی بگذارید