فروش ظروف یکبارمصرف
خانه / چنگال یکبار مصرف گیاهی / نماینده رسمی چنگال یکبار مصرف گیاهی ۱۲ عددی

نماینده رسمی چنگال یکبار مصرف گیاهی ۱۲ عددی

نمایندگی رسمی چنگال یکبار مصرف گیاهی ۱۲ عددی این چنگال را با بهترین و مناسب ترین قیمت و با کیفیتی بی نظیر و دارای انعطاف خوب به فروش می رساند.

شما با خرید از نمایندگی ها یک ضمانت خرید دارید به دلیل این که نمایندگی ها اعتبار زیادی دارند و این اعتبار به نوعی ضمانتی است برای شما مردم عزیز.

نماینده رسمی چنگال یکبار مصرف گیاهی 12 عددی

مشخصات کلی انواع چنگال یکبار مصرف گیاهی

مشخصات کلی انواع چنگال یکبار مصرف گیاهی در ادامه به توضیح مختصری در مورد مشخصات چنگال یکبار مصرف گیاهی می پردازیم که به شرح زیر می باشد:

چنگال های یکبار مصرف برای مصارف گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرند از جمله هنگام صرف ماکارانی و سالاد و …

این چنگال های یکبار مصرف گیاهی جایگزین های فوق العاده ای برای چنگال یکبار مصرف کریستالی پلاستیکی می باشند به دلیل این که بر خلاف چنگال های پلاستیکی این چنگال ها برای سلامتی هیچگونه ضرری ندارند و می توان از آن ها برای خوردن انواع غذای گرم و سرد استفاده کرد و مشکلی پیش نخواهد آمد و همچنین این چنگال ها زیست تخریب پذیر می باشند و برای محیط زیست خطر و مشکلی ندارد و از لحاظ شیمی سبز تایید شده می باشند به دلیل این که سازگار با محیط زیست هستند و از ذرت و نشاسته تولید می شوند که به آسانی در طبیعت تخریب و جذب طبیعت می شوند و از همین رو دیگر نیاز به به کار بستن نیرویی جهت بازیافت آن ها از طبیعت نمی باشد.

قیمت خرید چنگال یکبار مصرف گیاهی

قیمت خرید چنگال یکبار مصرف گیاهی قیمت چنگال یکبار مصرف گیاهی نسبت به مزیت های بیشمار آن بسیار مناسب و به صرفه می باشد.

برای خرید این گونه چنگال ها حتما به کیفیت مواد و کیفیت ساخت آن ها و همچنین قیمتی که آن ها به فروش می رسند توجه کامل داشته باشید.

قیمت خرید چنگال های یکبار مصرف به دلیل نوسانات عرضی و شرایط بد اقتصادی کشورمان دچار تغییراتی می شود اما ارائه دهندگان آن تمام سعی خود را می کنند تا این محصول را با یک قیمت پایدار عرضه کنند بنابراین قبل از اقدام به خرید از قیمت روز این محصولات آگاهی کسب کرده و سپس نسبت به خرید اقدام کنید.

قیمت چنگال با توجه به مدل چنگال یکبار مصرف خریداری شده متفاوت می باشد و این محصولات در انواع ۱۲ عددی و یا ۲۴ عددی و … بسته بندی می شوند و با قیمت های مخصوص به خود به فروش می رسند.

در هر خریدی کیفیت محصول حرف اول را می زند در مورد این کالا نیز کیفیت یک پارامتر مهم هنگام خرید می باشد که بی تاثیر در قیمت خرید کالا نخواهد بود اما نباید به دست آویزی برای گران فروشی تبدیل شود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش: گیتی رحیمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190809358
آدرس کانال: BatisGoods@
پست الکترونیکی: batisgoods@gmail.com

پاسخی بگذارید