فروش ظروف یکبارمصرف
خانه / ظروف یکبار مصرف گیاهی / مرکز فروش ظروف یکبار مصرف گیاهی در کرج

مرکز فروش ظروف یکبار مصرف گیاهی در کرج

فروش ظروف یکبار مصرف گیاهی در سراسر کشور و نقاط مختلف آن از جمله کرج صورت می گیرد. ظروف یک بار مصرف همان طور که از نامشان پیداست قابلیت استفاده را فقط برای یک بار دارند و دارای دو منشا تولید گیاهی و شیمیایی می باشند.

مرکز فروش ظروف یکبار مصرف گیاهی در کرج

نمایندگی خرید جدیدترین ظروف یکبار مصرف گیاهی در تهران

نمایندگی خرید جدیدترین ظروف یکبار مصرف گیاهی در تهرانانسان همواره در زندگی خود به دنبال استفاده از محصولات و وسایلی بوده است که آسایش و راحتی را با خود ه همراه داشته باشد. 

به همین دلیل به دنبال ساخت تجهیزاتی بوده است که بتواند در وقت خود صرفه جویی نموده و از طرفی امکان استفاده از آن را به سهولت داشته باشد.

از این رو تولید وسایل مختلف با هدف دسترسی آسان از جمله اهداف بشر بوده که توانسته تا حدودی نیز در این زمینه موفق عمل نماید.

تولید و طراحی وسایل و ظروف یکبار مصرف نمونه ای کوچک از هزاران ساخته دست بشر است که سبب شده است به راحتی بتواند این ظروف را با خود حمل نموده و در زمان هایی که امکان شستشوی آن وجود ندارد از این مدل ظرف ها استفاده نماید.

این ظروف به دو نوع شیمیایی و گیاهی تولید می شوند که ظروفی که منشاء گیاهی دارند برای رفع نواقص و مضرات موجود در ظروف یک بار مصرف شیمیایی و پلاستیکی طراحی شده و به مرحله تولید انبوه رسیدند.

این تجهیزات امروزه از طریق نمایندگی ظروف یکبار مصرف گیاهی در اختیار متقاضیان قرار داده می شود. این مرکز از جمله نمایندگی های فروش این کالا بوده و ارائه دهنده تنوع زیادی از آن در بسته بندی های مختلف می باشد.

لیست قیمت شیک ترین ظروف یکبار مصرف گیاهی و کاغذی

در میان وسایل مختلفی که بشر برای راحتی و آسایش خود تولید نموده است، ظروف یکبار مصرف از جمله یکی از مهمترین آنها به شمار می آیند.

این ظروف پاسخی برای تامین نیاز کسانی بوده است که به دنبال استفاده از ظروفی سبک و قابل حمل بوده که نیازی به شستشو نداشته و پس از استفاده به دور انداخته شوند.

از این رو تولید کنندگان با استفاده از علم و دانش روز به دنبال ساخت محصولاتی بودند که با کمترین آسیب برای محیط زیست همراه بوده و از طرفی کیفیت مطلوبی نیز داشته باشد.

از این جهت تولید انواع ظروف یکبار مصرف گیاهی و کاغذی برای تامین این نیاز انسان صورت گرفت. از مهمترین مزایای ظروف گیاهی می توان به مواردی چون:

 • در تماس با مواد غذایی داغ هیچ گونه ماده شیمیایی مضری از خود تولید نمی کنند.
 • این مواد محافظ محیط زیست بوده و بر خلاف مواد پلاستیکی که سالیان دراز بدون تجزیه در طبیعت باقی می مانند این مواد به راحتی قابل تجزیه هستند.
 • در تولید این ظروف استاندارد های تعیین شده از سوی وزارت بهداشت رعایت شده و این تولیدات دارای نشان سیب سلامت بهداشت می باشند.
 • علاوه بر استفاده برای مواد غذایی از ظروف یکبار مصرف با منشاء گیاهی برای ساخت انواع تجهیزات پزشکی نیز می توان استفاده نمود. 
 • دیگر این که تولید نشاء و همچنین سبزی کاری به راحتی به کمک این ظروف قابل انجام می باشد.
 • از طرفی انواع وسایل و اسباب بازی کودکان را می توان به کمک این مواد ساخت که با کمترین آسیب برای کودکان همراه باشد.
 • انواع کیسه های یکبار مصرف گیاهی را می توان جایگزین استفاده از انواع کیسه های پلاستیکی نمود که در مراکز خرید از آنها به وفور استفاده می شود.

اشاره نمود.

یکی از ویژگی های ظروف یکبار مصرف آن است که از زیبایی خاص برخوردار بوده و شامل شیک ترین ظروفی می شوند که انسان آن را مورد استفاده قرار می دهد. اندازه و سایز این ظروف متنوع بوده و به همین دلیل در لیست قیمت آن نرخ های متنوعی قابل مشاهده است.

فروشنده با کیفیت ترین نوع ظروف یکبار مصرف گیاهی و آلومینیومی

فروشنده با کیفیت ترین نوع ظروف یکبار مصرف گیاهی و آلومینیومییکی از مهمترین آثار استفاده و تولید ظروف گیاهی یکبار مصرف که موضوع بسیاری از محافل علمی نیز بوده است آن است که این ظروف محافظ محیط زیست بوده و هیچ گونه آسیبی به آن وارد نمی سازند.

امروزه محافظت از محیط زیست و منابع آن یکی از موضوعات جدی و مهمی است که بشر با آن روبروست و ساخت وسایل گیاهی مانند ظروف یکبار مصرف در جهت حمایت از محیط زیست انسان بوده است.

این امر سبب شده است تا با کیفیت ترین این ظروف توسط تولید کنندگان به نام در کشور تولید شود. تولید کنندگان در این زمینه ملزم به رعایت استاندارد های تعیین شده از سوی سازمان های مختلف هستند تا بتوانند به بهترین شکل ممکن سلامت استفاده کنندگان را تضمین نمایند.

فروشندگان ظروف آلومینیومی و گیاهی یکبار مصرف از جمله شرکت حاضر کسانی هستند که طیف مختلفی از این ظروف را که شامل:

 • لیوان، بشقاب، قاشق و چنگال
 • انواع پیاله و کاسه

می شود در اختیار متقاضیان قرار می دهند. اگر چه که قیمت ظروف یکبار مصرف گیاهی از ظروف پلاستیکی بیشتر است اما در صورت نیاز به خرید ظروف یکبار مصرف توصیه می شود از ظروف گیاهی خریداری شود. 

تجارت انواع ظروف یکبار مصرف درجه یک

ظروف یکبار مصرفی در سال های اخیر یکی از پر استفاده ترین ظروف به ویژه در زمان ایام مذهبی و مراسم های مختلف می باشد که ایرانیان به طور گسترده ای از آن استفاده می کنند.

این ظروف با استفاده از مواد اولیه چون:

 • مواد پلیمری حاصل از مشتقات نفتی و پتروشیمی
 • مواد با منشاء گیاهی 
 • مواد آلومینومی 

تولید می شوند که هر کدام مختصات خود را دارند و قیمت و کیفیت خاصی دارند. مثلا ظروف یکبار مصرف گیاهی از پلیمر های گیاهی مانند نشاسته و سیب زمینی و ذرت تهیه می شوند که به همین دلیل هیچ گونه ماده مضری ندارند و به سرعت در طبیعت تجزیه می شوند. به همین دلیل از این محصولات با عنوان محصولات دوستدار طبیعت یاد شده است.

طبق بررسی های انجام شده ظروف گیاهی در فاصله زمانی شش ماه تجزیه شده و بدون همراه بودن با هیچ گونه مشکل زیست محیطی به طبیعت باز می گردند.

گستردگی و کاربرد وسیع این ظروف سبب شده است تا امروزه تجارت ظروف یکبار مصرف به تجارتی ملی و بین المللی تبدیل شود. 

این ظروف با تنوع تولید همراه بوده و از اقسام گوناگونی برخوردار می باشند. به عنوان مثال:

 • سطل، لیوان، ظروف تک پرسی غذا، دیس های کوچک و بزرگ
 • کاسه خورشتی 
 • درب ظروف در سایز های مختلف

برخی از پر مصرف ترین آنها به شمار می آیند. در صورت خرید عمده، این شرکت می تواند تخفیف های مناسب و مقرون به صرفه ای را در اختیار خریداران و مشتریان در سراسر کشور در نظر گیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش: گیتی رحیمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190809358
آدرس کانال: BatisGoods@
پست الکترونیکی: batisgoods@gmail.com

مطلب پیشنهادی

خرید و فروش بهترین ظروف یکبار مصرف گیاهی با مناسب ترین قیمت

خرید و فروش ظروف یکبار مصرف گیاهی با مناسب ترین قیمت و عالی ترین کیفیت اغلب به صورت عمده صورت می گیرد. مشتریان گرامی می توانند این محصول را به صورت غیر حضوری و

پاسخی بگذارید