فروش ظروف یکبارمصرف
خانه / ظروف یکبار مصرف آلومینیومی / خرید آنلاین ظروف یکبار مصرف آلومینیومی به قیمت استثنایی

خرید آنلاین ظروف یکبار مصرف آلومینیومی به قیمت استثنایی

انواع ظروف یکبار مصرف برای صرف غذا و همچنین برای ارسال غذا از محل تهیه به محل مصرف، امروزه کاملا جای انواع ظروف دیگر را گرفته است. در مهمانی های بزرگ و کوچک در خانه یا وقتی با مواد غذایی پخته شده سر و کار داریم، دیگر مانند گذشته به فکر تهیه ظروف کرایه نیستیم تا بعد از آن هم وقت و انرژی و هزینه صرف تمیز کردن ظروف کنیم. امروزه راهکارهای جدید و به صرفه ای مثل خرید ظروف یکبار مصرف آلومینیومی آنلاین داریم که راحتی و هزینه مناسب را برای ما تضمین می کند.

خرید آنلاین ظروف یکبار مصرف آلومینیومی به قیمت استثنایی

اولین کارخانه تولیدکننده ظروف یکبار مصرف آلومینیومی در ایران

اولین کارخانه تولیدکننده ظروف یکبار مصرف آلومینیومی در ایراناز زمان ورود صنعت تولید ظروف آلومینیوم یکبار مصرف به ایران، تا به امروز، کارخانه های مختلفی هستند که این محصول را تولید و عرضه می کنند. اما اولین کارخانه ظروف یکبار مصرف چگونه این محصول را تولید کرده و می کند؟ فرایند تولید ظروف به چه شکل است؟

 1. در ابتدا فویل آلومینیوم با آلیاژ و ضخامت مناسب را در مقادیر بالا خریداری می کنند‌.
 2. این فویل سپس وارد دستگاه می شود و قالب مناسب ظرف را می گیرد.
 3. البته می توان به جای فویل از شمش آلومینیوم هم استفاده کرد که البته این شمش آلومینیوم باید تبدیل شود.
 4. پس از اینکه ظروف به شکل و ضخامت مورد نظر درآمد آماده بسته بندی شدن و عرضه است.

پرفروش ترین نوع ظروف یکبار مصرف نزد مشتریان

چرا از بین ظروف مختلف یکبار مصرف، آلومینیوم بهترین گزینه است؟ می توانیم این طور بگوییم که:

 • ظروف آلومینیوم برخلاف ماده اولیه سایر ظروف مثل پلاستیک و کاغذ و… از یک عنصری ساخته می شود که در طبیعت وجود دارد و مصنوعی نیست. بدن انسان به محصولات طبیعی سازگارتر است تا محصولات مصنوعی از جمله پلاستیک. به همین دلیل از گذشته تا امروز انواع ظروف آلومینیومی برای پخت و صرف غذا استفاده می شود. به طور کلی ظروف آلومینیوم برای بدن بی خطر هستند.
 • تبادل گرما با محیط در ظروف آلومینیومی کم است. این ظروف گرما و حرارت را عبور نمی دهند، بلکه در درون خود حفظ می کنند. این باعث می شود در مدت نسبتا طولانی غذا طعم و گرما را حفظ کند و مطبوع و تازه به مقصد برسد. علی الخصوص برای مشتریان مراکز غذایی این موضوع خیلی مهم است.
 • جالب اینجا است که ظروف آلومینیومی بعد از استفاده قابلیت این را دارند که بازیافت شوند و به شکل آلومینیوم خام دربیایند. این آلومینیوم قابلیت فروش مجدد دارد و بعد در هر جایی که برای تولید نیاز به عنصر آلومینیوم وجود دارد استفاده شود. از این لحاظ ظروف آلومینیوم یکبار مصرف بعد از استفاده هم قابل فروش و ایجاد درآمد است. 

خریدار عمده ظروف یکبار مصرف آلومینیومی مجلسی در کشور

خریدار عمده ظروف یکبار مصرف آلومینیومی مجلسی در کشورچه دلایلی باعث می شود خرید عمده محصولی مثل ظروف یکبار مصرف آلومینیومی را به صرفه و پر سود بدانیم؟ به چه دلیل خریداران عمده این ظروف ترغیب شده اند که وارد بازار خرید و فروش این محصول شوند؟ 

جواب این سوالات در این عامل نهفته است که خریدار ظروف یکبار مصرف آلومینیومی در هر جای کشور که باشد به دلایل خاصی، به طور مکرر اقدام به خرید کرده و این محصول را تبدیل به پرفروش ترین ظروف یکبار مصرف می کند. مهم ترین دلایل را می توانیم اینطور بیان کنیم:

 • ظروف یکبار مصرف آلومینیومی گزینه اول در زمانی است که با غذا و خوراکی های پخته شده سر و کار داریم. این به دلیل ویژگی هایی است که در مواد اولیه تولید آن و اندازه و مدل های مختلف آن وجود دارد.
 • ظروف آلومینیومی خیال ما را از بابت حفظ نظافت و بهداشت غذا راحت می کند. این ظروف مثل همه ظروف دیگر نیاز به شستشو ندارند و بعد از مصرف هم دور انداخته می شوند. پس تنها توسط یک شخص استفاده می شود و امکان انتشار آلودگی از یک فرد به دیگری وجود ندارد.
 • تنوع در اندازه و طرح و مدل باعث می شود انتخاب‌های زیادی پیش روی خریدار باشد. تنوع و حق انتخاب مختلف به خریدار دادن، از جمله ویژگی های مهمی است که مشتریان محصولات مختلف را برای خرید بیش از هر چیزی به خود جذب می کند.
 • قیمت تمام شده ظروف یکبار مصرف برای خریداران عمده و خریداران جزئی منطقی و مقرون به صرفه است. بسته بندی هایی به تعداد بالا و یا هر تعدادی که مشتریان عمده نیاز داشته باشند برای این ظروف وجود دارد. البته خرید عمده برای این محصول مقرون به صرفه ترین خرید است، چون باعث می شود قیمت یک عدد از این ظروف بسیار پایین تمام شود. 
 • مراکز تهیه و فروش غذا مثل رستوران ها و کیترینگ ها هر روزه برای ارسال غذاها و دسرهای مختلف از ظروف آلومینیومی استفاده می کنند. خود این مطلب بازار بزرگی را برای فروش فراهم می کند.

تمام این ویژگی ها در کنار هم باعث می شود از مصرف کنندگان خانگی تا کیترینگ ها و رستوران ها و مراکز پخت و توزیع غذا هر روزه مقادیر بالایی از ظروف آلومینیومی یکبار مصرف را خریداری کرده و استفاده کنند و خریدار عمده ظروف را صاحب سود مناسبی کنند.

قیمت فروش بسته ۱۰۰ تایی ظروف یکبار مصرف در بازار ۹۸

ظروف آلومینیومی یکبار مصرف دارای اندازه ها و مدل های مختلف هستند‌. این ظروف در بسته بندی های با تعداد مختلف مثلا ۱۰۰ تایی؛ ۲۰۰ تایی و… به خریداران عمده فروخته می شود. 

قیمت این محصول را چند عامل تعیین می کند:

 • اندازه مدل ظرفی که انتخاب کرده ایم.
 • تعدادی که قرار است خریداری کنیم. 
 • کیفیت ساخت ظروف. ظروف تولید شده سازنده های مختلف همه یکسان نیستند، ممکن است یک مدل توسط یک تولید کننده قیمت پایین تری داشته باشد ولی کیفیت آن قابل قبول نباشد.
 • خرید عمده و بدون واسطه از تولید کننده‌ که بهترین نوع خرید است و بیشترین رضایت را به همراه دارد. برای این خرید عالی می توانید از مشاوره کارشناسان فروش همین سایت اقدام کنید. 

از جمله انواع مختلف و بیشتر شناخته شده ظروف آلومینیوم یکبار مصرف می توانیم این موارد را نام ببریم، قیمت فروش ظروف یکبار مصرف زیر در بسته بندی های ۱۰۰ یا ۲۰۰ و… متفاوت است:

 • ظروفی که مخصوص کباب هستند. از آنجا که انواع کباب از جمله معروف ترین و پر طرفدارترین غذاهای ایرانی است نیاز به ساخت یک ظرف مناسب و مخصوص برای آن وجود دارد. اندازه و عمق این ظروف مناسب انواع کباب، این غذای لذیذ ایرانی است.
 • ظروفی که برای غذای یک نفر مناسب هستند و اصطلاحا به آنها ظروف تک پرسی می گویند. اگر مایل به عرضه غذا برای یک نفر یا مقدار کم هستیم مناسب تر است که ظرف های کوچک تر مثل این مدل را انتخاب کنیم. 
 • ظروفی که عمق دارند و معمولا به شکل گرد ساخته می شوند. اصطلاحا به این ظروف گرد خورشتی گفته می شود. انواع خورشت های بی نظیر و خوش طعم در آشپزی ایرانی وجود دارد که استفاده از آنها ظرف مناسب خود را لازم دارد. با ظروف آلومینیوم این طعم های بی نظیر با گرمای مطبوع را می شود به مشتریان یا مهمانان خود عرضه کنیم.
 • ظروف غذای بزرگ یا اصطلاحا دو پرسی که برای مقادیر زیاد غذا مناسب است.
 • ظروف اصطلاحا  دو خانه یا سه خانه. ظروفی که همزمان در آن می توانید برنج خورشت و دسر یا سالاد را یک جا سرو کنید و نیاز نباشد سه ظرف جداگانه برای آن خریداری کنید. این نوع ظروف هنگام سرو شکیل و زیبا هستند و خرید آنها هم منطقی تر و به صرفه تر است وقتی می خواهیم برای یک نفر هر سه نوع خوردنی را به مقدار نه چندان زیاد در نظر بگیریم. 
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش: گیتی رحیمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190809358
آدرس کانال: BatisGoods@
پست الکترونیکی: batisgoods@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش ظروف یکبار مصرف آلومینیومی به صورت عمده

فروش ظروف یکبار مصرف آلومینیومی به صورت عمده با انواع مختلف توسط شرکت بازرگانی باتیس …

پاسخی بگذارید