فروش ظروف یکبارمصرف
خانه / چنگال یکبار مصرف / تامین کننده چنگال یکبار مصرف خرما سه شاخه

تامین کننده چنگال یکبار مصرف خرما سه شاخه

چنگال یکبار مصرف خرما یکی از محصولاتی است که با قیمت های مختلفی خرید و فروش می شود. برخی از این چنگال ها دارای دو شاخ هستند و برخی از مدل های این محصولات به حالت سه شاخه تولید می شوند. برای دریافت قیمت چنگال یکبار مصرف پلیمری را در انواع مختلف می توانید با این مجموعه در ارتباط باشید.

تامین کننده چنگال یکبار مصرف خرما سه شاخه

ویژگی معلمی چنگال یکبار مصرف خرما

ویژگی معلمی چنگال یکبار مصرف خرما به طور معمول بسته بندی چنگال یکبار مصرف اصل بستگی دارد به این که برای چه کاربردی تولید شده باشد. برخی از این محصولات به صورت پک بسته بندی شده برای غذا تولید شده اند که در آن ها قاشق و چنگال و خلال دندان و دستمال کاغذی گذاشته می شود.

برخی از این محصولات نیز چنگال های فانتزی هستند که در مدل های رنگی و یا جنس های پلاستیکی تولید می شوند. این محصولات می توانند سایز بندی های مختلفی داشته باشند.

چنگال هایی که به عنوان چنگال خرما از آن ها استفاده می شود معمولا سایز بندی های کوچک تری دارند و به شکل تعداد بالا در کارتن عرضه می شوند. خرید و فروش این محصولات تنها محدود به مرز های داخلی نیست و در بسیاری از مواقع شاهد این هستیم که کشورهای اطراف ایران نیز خریدار عمده این محصولات از ایران هستند.

یکی از کشور هایی که به عنوان اصلی ترین خریدار های ظروف یکبار مصرف محسوب می شود، کشور عراق است که این محصولات را با حجم های عمده خریداری می کند.

فروشگاه معتبر چنگال یکبار مصرف خرما اصل

فروشگاه معتبر چنگال یکبار مصرف خرما اصل اگر بخواهیم انواع ظروف یکبار مصرف موجود در فروشگاه ها و مرکز های عمده فروش نام ببریم که همگی تولید شده در ایران هستند و بسیاری از آن ها قابلیت صادرات از ایران را دارند می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • ظروف یکبار مصرف آلومینیوم
 • ظروف یکبار مصرف گیاهی
 • ظروف یکبار مصرف پلاستیکی
 • قاشق و چنگال و کارد یکبار مصرف
 • سفره یکبار مصرف
 • ظروف لوکس
 • لیوان های یکبار مصرف PP
 • لیوان های یکبار مصرف کاغذی
 • ظروف یکبار مصرف کاغذی
 • تم های تولدی
 • و …

 از مهم ترین محصولات که در ایران مصرف بسیار بالایی دارند در بخش بالایی برای شما ذکر شد.

شرکت های بسیار زیادی تولید کننده این محصولات در بازار های داخلی هستند که نه تنها بازار های سراسر کشور بلکه بازار های بین المللی را هم تامین می کنند.

این مرکز به عنوان فروشگاه چنگال یکبار مصرف در ایران می تواند نمونه های مختلفی از این محصولات را که در تنوع رنگی و سایز بندی های مختلفی هستند به خریدارها عرضه کند.

یکی از روش هایی که می توان خرید این محصولات را انجام داد خرید اینترنتی است که می تواند تاثیر زیادی بر تسریع خرید و فروش ها داشته باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش: گیتی رحیمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190809358
آدرس کانال: BatisGoods@
پست الکترونیکی: batisgoods@gmail.com

مطلب پیشنهادی

صادرات بهترین چنگال یکبار مصرف پلاستیکی مجلسی

چنگال یکبار مصرف مجلسی یکی از اصلی ترین محصولات تولیدی کشور است که به نقاط مختلف جهان صادر می شود. صادرات این کالا نقش مهمی در رونق تولیدات داخلی خواهد داشت و م

پاسخی بگذارید