فروش ظروف یکبارمصرف
خانه / ظرف یکبار مصرف / بزرگترین مرکز فروش ظروف یکبار مصرف در تبریز

بزرگترین مرکز فروش ظروف یکبار مصرف در تبریز

بزرگترین مرکز فروش ظروف یکبار مصرف در تبریز سالیانه شاهد تقاضای بسیار بالای این محصول توسط خربداران عمده و خرده می باشد. هر یک از خریداران بنا به نوع نیاز و مصرف خود این محصول را در تعداد معینی تهیه می کنند. این محصولات عموما برای سرو و یا بسته بندی انواع غذا ها و نوشیدنی های گرم و سرد مورد مصرف قرار می گیرد‌. بیشتر خریداران عمده این محصول رستوران ها و کترینگ ها می باشند که همه روزه در تهیه و ارائه انواع غذا ها به مشتریان خود فعالیت دارند. 

بزرگترین مرکز فروش ظروف یکبار مصرف در تبریز

برترین عرضه کننده ظروف یکبار مصرف در ایران

برترین عرضه کننده ظروف یکبار مصرف در ایران

امروزه بیشتر غذا ها و خوراکی هایی که در فست فود ها و رستوران ها قابل عرضه هستند، توسط ظروف یکبار مصرف بسته بندی می شوند. امروزه سفارش غذای تلفنی توسط خانوار ها افزایش یافته است از این رو طرف حمل غذا های مورد نظر حائز اهمیت می باشد. رستوران های بزرگ و گسترده با ارائه غذای سفارشی و تلفنی، از ظروف یکبار مصرف برند و گیاهی استفاده می کنند که در کنار کیفیت عالی غذای خود، کیفیت عالی ظروف بسته بندی را داشته باشند. 

در فست فودی ها و رستوران های غذای فوری عموما از ظروف یکبار مصرف که دارای طرح های فانتزی مختلفی هستند استفاده می کنند. ارائه یک ظرف بزرگ با تقسیم بندی های مختلف می تواند برای این مراکز بسیار کاربردی بوده و از مصرف ظروف بیشتر برای سفارش خودداری شود. به عنوان‌ مثال ظرف ساندویچ به همراه طرف سس و نان اضافه و مخلفات مربوطه یک عدد بوده که هر کدام از محصولات نامبرده در قسمت های مختلف این محصول جاگذاری می شوند. 

برترین عرضه کننده ظروف یکبار مصرف در ایران به تقاضای بالای این محصول و ارائه طرح های جدید آن ها توجه بسیار زیادی دارد. از این رو می کوشد سالانه با ارائه طرح های جدید و کاربردی با کیفیت های بی نظیر فروش بسیار بالایی را در این زمینه به خود اختصاص دهد. 

خرید ظروف یکبار مصرف تبریز به قیمت کارخانه

خرید ظروف یکبار مصرف تبریز در انواع طرح ها به قیمت کارخانه برای مصارف مختلفی صورت می گیرد. هر یک از این محصولات بنا به رفع نیاز خاصی تولید می شوند. برای مواد مایع و گرم عموما از نوع دربسته محصول استفاده می شود.

خریداران عمده عموما این محصول را در انواع گوناگون و با تعداد بسیار بالا خریداری می نمایند. خریداران عمده عموما رستوران داران و فست فودی ها هستند که برای ارائه غذا به انواع مدل های این محصول نیاز دارند. 

از انواع این ظروف می توان به لیوان، بشقاب، کاسه در سایز های مختلف، طروف مختلف برای دسر، قاشق و چنگال و … اشاره کرد که هر کدام دارای طرح های متنوع و شیک هستند. امروزه تولید ظروف دسر رنگی نیز افزایش پیدا کرده است. عموما در مراسمات و جشن های مهمانی از این ظروف برای پذیرایی و سرو فینگر فود و ژله های مختلف استفاده می کنند. 

در ایام خاصی مانند شب یلدا و تولد نیز تم های این مراسمات در قالب طرح های گوناگون بر روی ظروف یکبار مصرف ارایه می شود. خریداران این محصول عموما برای تولد کودکان و یا مراسم شب یلدا از ظروف با تم مناسب برای این مراسم ها استفاده می کنند‌. تعدد این تم ها می تواند دست خریدار را برای انتخاب محصول باز بگذارد. 

لیست تولیدکنندگان ظروف یکبار مصرف فانتزی در کشور

لیست تولیدکنندگان ظروف یکبار مصرف فانتزی در کشور

بیشتر خریداران عمده برای اطلاع از کیفیت محصولات برند های مختلف اقدام به جمع آوری لیست تولیدکنندگان ظروف یکبار مصرف فانتزی در کشور می نمایند. در این لیست کاملا می توان برند ظروفی که مورد پسند قرار گرفته شده است را به دست آورده و از کیفیت و تنوع محصول آن آگاهی پیدا نمود. 

امروزه ظروف یکبار مصرف از مواد فیبری، کاغذی، آلومینیومی و سلولزی تولید می شود. هر کدام از مواد اولیه یاد شده دارای مزایا و معایبی می باشند. بیشتر مصرف کنندگان این محصول محصول آلومینیومی و سلولزی را انتخاب می کنند که دارای معایب بسیار کمتری بوده و برای بسته بندی غذا های گرم و داغ می توان بدون هیچ گونه محدودیتی به کار برد. 

ظروف آلومینیومی عموما برای بسته بندی کباب و پلو بیشتر به کار می رود. این محصول به علت استفاده از آلومینیوم گرمای غذا را دیر تر از بین برده و سبب افزایش زمان گرم ماندن غذای ارسالی می شود. این محصول عموما دارای درب آلومینیوم نیز می باشد که برای پوشش روی غذا به کار می رود. عموما تنوع طرح ظروف الومینیوم کمتر می باشد. از این رو برای مایعات و نوشیدنی ها بیشتر از لیوان های کاغذی یکبار مصرف استفاده می شود. 

ظروف یکبار مصرف عموما در اوایل تولید و بهره برداری از جنس فیبری بوده است ولی پس از ارتقای دانش تولید این محصول و استفاده از مواد های اولیه گوناگون، محصولاتی اعم از آلومینیومی، کاغذی و سلولزی تولید شده اند که دارای خریداران مختص به خود می باشد. امروزه برای بسته بندی غذا های خشک و سرد از ظروف فیبری و کاغذی استفاده می شود ولی به علت حلال بودن محصولات فیبری و کاغذی این محصولات در غذا ها و نوشیدنی های گرم مورد استفاده قرار نمی گیرد. توجه به این امر مهم می تواند در طولانی مدت سلامتی افراد را حفظ نموده و مانع از ورود ترکیبات شیمیایی درون غذا های مورد مصرف می گردد. 

قیمت عمده ظروف یکبار مصرف آلومینیومی در شیراز

قیمت ظروف یکبار مصرف آلومینیومی در شیراز و دیگر شهر ها عموما بیشتر از قیمت دیگر ظروف در جنس های سلولزی و فیبری می باشد. چرا که مواد اولیه این محصولات گران تر می باشد. ولی خریداران محصول با کیفیت عموما کیفیت را در اولویت انتخاب خود قرار می دهند. 

خریداران خرده این محصول عموما در ایام جشن و عزا بیشتر از این محصول استفاده می کنند. به عنوان‌ مثال برای پخش انواع غذا های نذری و یا نوشیدنی ها از این محصولات کاربردی استفاده می کنند که به راحتی می توانند پس از مصرف دور انداخته شوند. 

بیشتر مصرف کنندگان عمده این محصول خواهان خرید محصولی می باشند که بتوانند پس از مصرف آن ها را به چرخه تولید باز گردانند. از این رو تولید کنندگان برتر این محصول با محصولی گیاهی از جنس سلولز، ظروف بسته بندی گوناگونی را تولید کرده است. در تولید این ظروف به هیچ عنوان از محصول شیمیایی استفاده نشده و پس از مصرف می توان در مدت زمان کمی در طبیعت از بین رفته و به چرخه طبیعی بر گردد. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
کارشناس فروش: گیتی رحیمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09190809358
آدرس کانال: BatisGoods@
پست الکترونیکی: batisgoods@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش ظرف یکبار مصرف با بهترین قیمت و کیفیت

فروش ظرف یکبار مصرف درجه یک با بهترین قیمت و کیفیت باعث می شود تا هزینه های مشتریان گرامی تا حد بسیار زیادی کاهش پیدا کند. تولید ظرف های یکبار مصرف در حجم زیاد

پاسخی بگذارید